Okul ve Kurs Seçiniz

HAKKIMIZDA


1969 yılında İstanbul’un Fatih ilçesinde dershane olarak eğitim serüvenine başlayan Eğitim Bilimleri, yüksek standartlarda eğitim kalitesini, bilimi, kültürel gelişimi merkezine alan sürekli gelişime açık dinamizmi ve hayata donanımlı bireyler kazandırma vizyonu ile 54 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe hizmet sunmaktadır.

Bugün, 11 İlde 6 Okul 19 Kurs Merkezi şubesi olan Eğitim Bilimleri ilerleyen yıllarda da birçok ilde yeni şubeler açarak kaliteli hizmetini tüm Türkiye’ye yayma çabası içinde olacaktır.

Vizyon


Eğitim Bilimleri Okulları ve Kurs Merkezleri olarak 21.Yüzyıl eğitimi ve becerilerini kazandırma temelinden yola çıkarak, gelişen ve değişen dünyaya uyumlu, yaratıcı ve üretken bireyler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Misyon


Öğrencilerimizi akademik olarak donanımlı bireyler olarak yetiştirmenin yanı sıra hayata hazırlamayı, farkındalıklarını arttırmayı, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda gelişmelerini sağlamayı, iletişim becerilerini geliştirerek karar verme ve problem çözme becerilerini geliştirmeyi; bilişsel, sosyal ve duygusal açıdan sağlıklı bireyler olmalarını amaçlamaktayız.

Eğitim Bilimleri Avantajlarını Öğrenmek için sizi hemen arayalım
Kişisel verilere ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.