Kurs Merkezi Eğitim Anlayışımız / Eğitim Bilimleri
Okul ve Kurs Seçiniz

Kurs Merkezi Eğitim Anlayışımız


Kazanım ve Beceri Odaklı Eğitim Modelimizle; Kurs Merkezlerimiz 54 yılı aşkın tecrübesi ile  alanında uzman öğretmen kadrosu, etkin rehberlik anlayışı, teknolojik sınıfları ve akıllı tahta uygulamaları, zengin yayın ve sınav desteği ile hem “Liselere Hazırlık” hem “Üniversite Hazırlık” konusunda her zaman ülkenin en önde gelen kurumlarından olmuştur.

5-6-7. sınıflarda okul derslerine takviye, 8. sınıflarda LGS hazırlık eğitimi verilmektedir. Ortaokul grupları dersleri Cumartesi-Pazar günleri işlemektedirler. Hafta içleri okuldan sonraki saatlerinde, konu tekrarları, soru çözümleri gibi uygulama etkinlikleri yapılmaktadır. Deneme sınavları ile öğrencilerin öğrenme düzeyleri ölçülmekte, aynı zamanda sınav ve test teknikleri öğrencilere kazandırılmaktadır.

Lise gruplarında 9 ve 10. sınıflar okul takviye dersleri, 11. sınıflar okul takviye ve üniversite sınavlarına hazırlık, 12. sınıf ve mezun öğrenciler ise tamamen üniversite sınavlarına hazırlık eğitimi almaktadır. Okul grubu dersleri Cumartesi-Pazar, konu tekrarı ve soru çözüm etkinlikleri hafta içi belirlenen günlerde okul saatlerinden sonra yapılmaktadır. Mezun grup dersleri hafta içi 4 gün olarak uygulanmaktadır. Derslerden sonra konu tekrarı ve soru çözüm etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

Eğitim Bilimleri Avantajlarını Öğrenmek için sizi hemen arayalım
Kişisel verilere ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.