Yabancı Dil Eğitimi / Eğitim Bilimleri
Okul ve Kurs Seçiniz

Yabancı Dil Eğitimi


Okullarımızda yabancı dil eğitimi Communicative (iletişimsel) Dil Öğretim Metoduyla gerçekleşmektedir. Yabancı dil programımızda kullandığımız yayınlar CEFR (Avrupa Ortak Müfredat Çerçevesi) esaslarına uygundur. 

Yabancı dil eğitimimiz dört beceriyi (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) geliştirme üzerine kuruludur. Öğrencilerimiz yabancı dili; aktivitelerle uygulayarak öğrenmektedir. Eğitim programımız native speaker (yabancı öğretmenlerle) desteklenmektedir. 

Öğrencilerimizin hem okul da hem de evde yabancı dil pratiği yapma adına kullandıkları dijital platformları vardır. Öğrencilerimizin globalleşen dünyamızda dünya meselelerinden haberdar, vizyon ve misyon sahibi bireyler olmalarını ve aynı zamanda yabancı dilde kendilerini rahatça ifade etmeleri adına EBMUN (EĞİTİM BİLİMLERİ MODEL UNITED NATIONS) Birleşmiş Milletler simülasyon toplantısına katılmaktayız. Bununla birlikte yıl içerisinde Foreign Languages Day, Spelling Bee, Cosmic Coincidence Day ve belirli gün ve haftaları okullarımızda kutlamaktayız. 

 

Eğitim Bilimleri Avantajlarını Öğrenmek için sizi hemen arayalım
Kişisel verilere ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.