EB-İNTERNATIONAL / Eğitim Bilimleri
Okul ve Kurs Seçiniz

EB-İNTERNATIONAL


EB International programları kapsamında öğrenciler, Kanada, Avustralya İngiltere ve Amerika gibi dünyanın birçok ülkesinde eğitim alırken sosyal ve kültürel açıdan vizyonlarını geliştirirler.

Yurt Dışı Lise Değişim Programları

Yurt dışında lise okumak isteyen öğrenciler, Amerika başta olmak üzere Kanada, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Almanya, Avusturya ve Yeni Zelanda gibi önde gelen dünya ülkelerinde lise eğitimi alabilirler. Öğrenciler bulundukları kademe ve planlarına göre eğitim hayatlarının bir dönemini, bir yılını ya da tamamını yurt dışı lise programlarında tamamlayabilirler.

Yurt Dışı Üniversite Programları

Öğrenciler, TOEFL, PTE veya IELTS'ten yeterli puanı aldıkları takdirde, EB International ile ABD (Amerika Birleşik Devletleri), İngiltere, Kanada ve Avustralya gibi önde gelen dünya ülkelerinde üniversite eğitimi alabilirler.

Yurt Dışı Üniversite Danışmanlığı

Lise eğitimine devam eden ve üniversite eğitimini yurt dışında sürdürmek isteyen Eğitim Bilimleri öğrencileri, EB International tarafından sunulan üniversite danışmanlığı hizmeti ile dünyanın önde gelen üniversitelerinin kayıt şartlarını öğrenebilir ve başvuru sürecinde destek alabilirler.

Yaz Okulları

Yoğun bir ders yılının sonunda düzenlenen yaz okulu programlarında yabancı dil eğitimi, yurt dışında yapılan pratikle ileri seviyeye taşınır. Gerçekleştirilen programların amacı, yabancı dil öğrenimini desteklemekle birlikte aynı zamanda seyahat edilen ülkenin coğrafi, tarihi ve sanatsal zenginlikleriyle öğrencileri buluşturmaktır. İsteyen tüm öğrenciler, Avustralya, İngiltere, Kanada ve Amerika’daki yaz okullarında dil eğitimi alabilirler.

Yurt Dışı ve Yurt İçi Geziler

Yurt dışı ve yurt içi gezilerle öğrenciler, yabancı dillerini pekiştirme imkanı bulurken, farklı kültürleri tanıyarak bakış açılarını geliştirirler. Planlanan yurt dışı gezileri arasında öğrencilere unutulmaz bir deneyim kazandıracak programlar bulunur. Bu programlar ile öğrenciler, yeni tanışacakları kişiler ile kültür alışverişi yapabilir, yabancı dil becerilerini geliştirebilir ve uluslararası bir deneyim kazanarak eğitimlerine devam edebilirler.

Eğitim Bilimleri Avantajlarını Öğrenmek için sizi hemen arayalım
Kişisel verilere ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.